Aktualności

Czy chcesz wiedzieć więcej o PW? Zapraszamy na wirtualny spacer z przewodnikiem!

Data publikacji: 02.01.2023

Zachęcamy do obejrzenia filmu i uczestnictwa w wirtualnym spacerze po kampusie centralnym PW.

Rekrutacja na studia rozpoczynające się od semestru letniego (luty 2023 r.)

Data publikacji: 08.11.2022

Zapisy na studia rozpoczynające się od semestru letniego dotyczyć będą następujących studiów:

Przedłużone zapisy na studia stacjonarne II stopnia oraz niestacjonarne I i II stopnia

Data publikacji: 02.09.2022

Przedłużono zapisy na niektóre kierunki studiów stacjonarnych II stopnia oraz niestacjonarnych I i II stopnia.

Dodatkowa rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia prowadzone w Filii PW w Płocku

Data publikacji: 22.08.2022

Dodatkowa rekrutacja na studia w Płocku będzie odbywać się od 22 sierpnia do 12 września.

Zapisy na studia stacjonarne II stopnia oraz studia niestacjonarne I i II stopnia

Data publikacji: 02.08.2022

Rejestracja rozpoczęła się w dniu 2 sierpnia.

Zapisy na studia prowadzone w Warszawie zakończą się w dniu 29 sierpnia, a na studia prowadzone w Filii PW w Płocku w dniu 12 września.

Komunikat Międzywydziałowej Komisji Rekrutacyjnej z dnia 18.07.2022 r.

Data publikacji: 18.07.2022

Wyniki drugiej tury kwalifikacji kandydatów na studia stacjonarne pierwszego stopnia oraz studia jednolite prowadzone w Warszawie są dostępne na Indywidualnych Kontach Rekrutacyjnych (IKR). W dniu dzisiejszym zostały także podjęte decyzje kwalifikacyjne dotyczące wyników rekrutacji na studia prowadzone w Filii PW w Płocku.

Komunikat Międzywydziałowej Komisji Rekrutacyjnej z dnia 11.07.2022 r.

Data publikacji: 11.07.2022

Wyniki pierwszej tury kwalifikacji kandydatów na studia stacjonarne pierwszego stopnia oraz studia jednolite są dostępne na Indywidualnych Kontach Rekrutacyjnych (IKR).

Zapisy na studia stacjonarne I stopnia

Data publikacji: 06.06.2022

Zapisy na studia prowadzone w Warszawie zakończyły się w dniu 6 lipca, a na kierunki studiów prowadzone w Filii PW w Płocku zakończą się w dniu 13 lipca.

Harmonogram tegorocznej rekrutacji na studia

Data publikacji: 28.03.2022

Rekrutacja na jednolite studia magisterskie oraz studia pierwszego i drugiego stopnia w roku akademickim 2022/2023 zostanie przeprowadzona w poniżej przedstawionych terminach.